Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Донцівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04336530) був реорганізований і увійшов до складу Новопсковської громади

Постійні комісії Донцівської сільської ради

1. Постійна комісії з питань соціального захисту населення ,охорони здоров’я,освіти, культури та молоді:

• Миршевий Олександр Володимирович
  • Коваленко Володимир Валентинович

2. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, екології  та комунальної власності:

• Запорожець Валерій Іванович
  • Риб’янець Володимир Миколайович
  • Щербина Сергій Федорович

3. Постійна комісія з питань регламенту,депутатської діяльності та місцевого самоврядування:

• Беденко Людмила Іванівна
  • Пороник Валентина Миколаївна
  • Танцюра Лариса Олександрівна

4. Постійна комісія з питань економічного і соціального розвитку,бюджету та фінансів:

• Радзієвська Людмила Анатоліївна
  • Дівицький Василь Михайлович
  • Любкіна Ірина Олександрівна

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування