Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Донцівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04336530) був реорганізований і увійшов до складу Новопсковської громади

Повідомлення про оприлюднення

22.05.2020

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб,їх об’єднань,Донцівська сільська рада оприлюднює розроблені постійною комісією сільської ради з питань економічного і соціального розвитку,бюджету та фінансів проекти регуляторних актів Донцівської сільської ради:

1.Про встановлення місцевих податків  на території Донцівської сільської ради на 2021 рік .

З відповідними проектами рішень,аналізом регуляторного впливу та експертними висновками можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Донцівської сільської ради та її виконавчого комітету в розділі "Регуляторна діяльність" та в приміщенні сільської ради :Луганська область,Новопсковський район,с.Донцівка,вул.Слобожанська,23 (щоденно з 8.00 до 17.00,перерва 12.00-13.00,крім вихідних:субота,неділя).

Пропозиції та зауваження приймаються розробником документів протягом 30 днів з дати опублікування ( з 22.05.2020 по 22.06.2020 року включно)

Адреса розробника:постіна комісія Донцівської сільської ради з питань економічного і соціального розвитку,бюджету та фінансів :

вул.Слобожанська,буд.23,с.Донцівка,Новопсковський район,Луганська область,тел.(06463)9-63-48,e-mail;04336530@mail.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення

13.05.2019

1.Про встановлення місцевих податків і зборів на території Донцівської сільської ради на 2020 рік ( єдиний податок,транспортний податок)

2.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на території Донцівської сільської ради на 2020 рік.

3.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Донцівської сільської ради на 2020 рік

Пропозиції та зауваження приймаються розробником документів протягом 30 днів з дати опублікування ( з 13.05.2019 по 13.06.2019 року включно)

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування