Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Донцівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04336530) був реорганізований і увійшов до складу Новопсковської громади

Сільський голова - Носов Андрій Сергійович

Я, Носов Андрій Сергійович народився в селищі Новопсков, Новопсковського району Луганської області 6 листопада 1983 року.

Батько – Носов Сергій Федорович, 1960 р.н. уродженець с. Осинове Новопсковського району Луганської області.

Мати – Носова Тетяна Петрівна, 1964 р.н. уродженка с. Донцівка Новопсковського району Луганської області.

В 1990 році пішов до 1-го класу Донцівської ЗОШ – І-ІІ ст. 9 класів якої закінчив в 1999 році. В цьому ж році вступив до Старобільського державного аграрного технікуму і в 2003 році  закінчив його та отримав спеціальність механіка сільського господарства.

В 2003 році вступив до Луганського національного аграрного університету і в 2005 році закінчив його по спеціальності  інженер-механік сільського господарства.

В 2006 році розпочав свою трудову діяльність в ТОВ «Топаз» водієм.

З 2007 року проживаю в с.Донцівка Новопсковського району Луганської області. Працював в ПП СВФ «Агро» завідуючим машинним двором та мехмайстернею. В листопаді 2010 року обраний Донцівським сільським головою де працюю і по теперішній час.

Одружений. Дружина – Носова Людмила Леонідівна, 1984 р.н. працює сторожем в Донцівському сільському будинку культури.

Син – Носов Микола Андрійович, 2011 року народження.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування